KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15307240
nr 1530 7240
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålningar, 3 st. Komposition & flicka. Signerad. Olja på pannå, 32x23 - 59x29 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 68x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:18:34
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti